Ve čtvrtém vzájemném utkání Jabkeničtní na kalenské půdě poprvé zvítězili

Tradiční letní utkání se spřáteleným týmem z Jabkenic, ve kterém nastupují naší bývalí hráči Honza Lukeš (s krásnou přezdívkou "Díra") a nově i Víťa Kodytek. Domácí vedli dva nula, to ale bylo z jejich strany vše. Hosty posadil na koně brankář Táda Drinka, když si nechal dát gól z padesáti metrů přímo z rozehrávky po naší brance na 2:0. Ještě do poločasu hosté vedení otočili zaslouženě na svoji stranu. Ve druhém poločase předvedli domácí úplný hokejový zámek, bohužel to stačilo pouze na vyrovnání. Hosté však hru postupně vyrovnali a z jednoho z mnoha brejků rozhodli. V závěru ještě odmítl pátou branku Víťa Kodytek, svým klasickým „bodyčkem“ poslal Míru Štilce do potoka, samostatný nájezd však neproměnil. Ve čtvrtém vzájemném utkání tak Jabkeničtní na kalenské půdě poprvé zvítězili. Radost z toho může mít zejména majitelka kiosku na koupališti, neboť tržbu měla po vítězném utkání vskutku velikou.

FK Dolní Kalná "A"+"B" vs. TJ Sokol Jabkenice 3:4 (2:3)
Branky:
Štěpán Drinka 2, Míra Štilec
Rozhodčí: laik z Jabkenic
Diváků: 40 nadávajících, že není kiosek, ptali se, jestli je kiosek fotbalový, či v soukromém vlastnictví
Sestava: Ta.Drinka - Míra Stránský, Vlasta Bartoš, Míra Lukeš, Tomáš Hampl, David Sobotka, Milan Ježek, David Ježek, Míra Štilec, Štěpán Drinka, Martin Bartoš, Niki Borsc, Jarda Jiřička, Kuba Navrátil, Jirka Koss, Martin Zilvar
Střídalo se hokejově.

Diskusní téma: Ve čtvrtém vzájemném utkání Jabkeničtní na kalenské půdě poprvé zvítězili