Utkání v Kuksu se naší rezervě absolutně nepovedlo, vůbec nezvládla vstup do utkání a do poločasu prohrávala o čtyři branky. Ve druhé půli přišlo zlepšení, ale o výsledku již bylo rozhodnuto. Vzhledem k posílené sestavě je výsledek velkým zklamáním.

TJ Jiskra Kuks - FK Dolní Kalná "B"    5  :  0  ( 4 : 0 )

Branky: Pojezdný 2, Hrneček, Cibulka, Baláž

Rozhodčí: Přiklopil - Janota, Černý

ŽK: 0:1

Diváků: 50

Sestava: Dan Navrátil - Lukáš Horák, Láďa Dědek, Michal Najman, Vojta Klůz - Martin Zilvar, David Dohnal, Vlasta Bartoš, Lukáš Kalenský - Milan Ježek, David Ježek

Průběžně střídali: Míra Lukeš, Niki Bors, Martin Mikulka

Domácí tentokrát nechtěli nechat nic náhodě a od první minuty se do svého soupeře ze zakopce pustili, nicméně zakončení se jim vůbec nevedlo. A tak přišel zákonitý trest, po laciných ztrátách před soupeřovým vápnem šli hosté do dvou brejků a oba chladnokrevně proměnili. To byl úvod, který nikdo nečekal. Domácí se ale rychle vzpamatovali a v závěru poločasu výsledek otočili. Ve 37. minutě poslal do vápna Dan Navrátil prudký centr, Martin Tauchman ještě míč za záda golmana nedostal, ale David Ježek byl na správném místě a poslal míč nekompromisně do sítě - 1:2. Ve 40. minutě vysunul Dan Navrátil parádním obloučkem Martina Tauchmana, ten udělal kličku golmanovi a střelou do prázdné vyrovnal - 2:2. To ale nebylo vše, v nastavení první půle fauloval golman Bulušek Jardu Jiřičku a sám postižený penaltu nechytatelně proměnil - 3:2.

Ve druhé půli měli domácí převahu a v 60. minutě šli po střele Jardy Jiřičky do dvoubrankového vedení - 4:2. Hosté měli také dvě šance, domácí ale parádními zákroky podržel golman Tomáš Drinka. V 68. minutě se prezentoval pěknou akcí Dan Navrátil, který přehodil parádním obloučkem golmana Buluška - 5:2. V 81. minutě přidal další branku Táda Drinka, když se položil do rohového kopu Jardy Jiřičky - 6:2. Další branku mohl přidat po parádním centru Martina Zilvara Martin Čára Mikulka, ale hlavou těsně minul. Domácí tak napravili debakl z Kuksu, svého soupeře přestříleli a zaslouženě zvítězili.

FK Dolní Kalná "B" - TJ Sokol Kunčice   6  :  2  ( 3 : 2 )

Branky: Jarda Jiřička 2, David Ježek, Martin Tauchman, Dan Navrátil, Tadeáš Drinka - David Kužel, Ondřej Kužel

Rozhodčí: Beránek - Gartner, Přiklopil

ŽK: 2:0

Diváků: 100

Sestava: Tomáš Drinka - Vojta Klůz, Láďa Dědek, Olda Kohout, Ondra Tušiak - Martin Zilvar, Dan Navrátil, Milan Ježek, David Sobotka - David Ježek, Míra Lukeš

Průběžně střídali: Martin Tauchman, Radek Jariček, Tadeáš Drinka, Martin Mikulka, Vlasta Bartoš

Dvojzápas starších přípravek:

FK Dolní Kalná - Jiskra Kocbeře/Hajnice   12 : 3  ( 4 : 2 )  a  14 : 0  ( 7 : 0 )

Naši hráči, byť oslabeni o tři "sletové" hráče, předvedli výborný výkon a v obou utkáních zaslouženě vysoko zvítězili.

Diskusní téma: Výsledkovou mizérii z Kuksu napravil B-tým v derby s Kunčicemi, přípravka bez opor dokázala vyhrát