TJ Rudník                       4 :  1     FK Chlumec nad Cidlinou B
TJ Jiskra Kocbeře          1 :  2     1.FK Nová Paka
SK Jičín B                      4 :  0     MFK Trutnov C
TJ SKP Valdice              2 :  3     SK Miletín
FK Kratonohy B              6 :  1    FC Spartak Kobylice
TJ Dvůr Králové n. L. B  4 :  0     TJ Sokol Malšovice
RMSK Cidlina N. B. B    0 :  4     FK Dolní Kalná

TJ Rudník  4 :  1  FK Chlumec nad Cidlinou B

Střelci:
Domácí: 4. J. Privara , 6. F. Kmínek (vl.) , 16. D. Balog , 28. D. Čáp
Hosté 55. J. Myška (p.)

Jan Jelínek, trenér (domácí):
Těsně před začátkem zápasu se při rozcvičování zranil brankář Stránský, a tak do brány musel hráč z pole, který rozhodně nezklamal. První poločas byl jednoznačně v naši režii. Nás zdobili rychlé a pohledné akce,které čtyřikrát skončili ve správné síti. Bohužel druhé dějství by mohlo být inspirací pro natočení volného pokračování Okresního přeboru.Naše nepřesnost a nedůraz umožnil hostům dostat se do hry, ale pouze jejich laxní koncovka nás ochránila od pohromy.

Jaroslav Koza vedoucí týmu (hosté):
Dle vyjádření trenéra Pavla Bergera,z naší strany zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme ve 26.prohrávali už 4:0.Ve druhém jsme měli sedm gólovek ale dali jsme jen jednu.K zápasu jsme jeli jen s deseti hráči a čekali koho nám přivezou z dorostu,který hrál v Solnici.Doufám že za týden to bude proti Kalné jiné kafe.

TJ Jiskra Kocbeře 1 : 2 1.FK Nová Paka

Střelci:
Domácí: 51. Šmíd
Hosté: 42. 85. Machát
Jiří Štěpař, trenér (domácí):
Soupeř měl místy územní převahu, naopak my více brankových šancí. Především ty zahozené v úvodu utkání nás asi stály bodový zisk. Na druhou stranu s přístupem hráčů jsem spokojený, odvedli svoje maximum a tak to musí být v každém utkání.

Marcel Bažik, trenér (hosté):
V průměrném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na naši stranu a my vybojovali tři body. Z naší strany si pochvalu zaslouží střelec obou branek Machát a dále hráči Fišar a Bláha.

SK Jičín B  4 :  0  MFK Trutnov C

Střelci:
4. Jeník, 28., 78. Pluhař, 36. Mészáros M.
J. Matějka - vedoucí mužstva (domácí):
O výsledku jsme rozhodli již v prvním poločase, kdy jsme soupeře přehrávali a zaslouženě se ujali tříbrankového rozdílu. Další šance jsme nevyužili. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, další branku však přidal Pluhař a tak jsme zvítězili o 4 branky.

Jaroslav Votoček (hosté):
Po roce jsme opět začínali v Jičíně a stejně jako loni se nám utkání nepovedlo. V první půli jsme hráli bez pohybu, nasazení, důrazu. Jen výkon gólmana nás držel ve hře. Změnou rozestavění a nasazením čerstvých sil jsme ve druhé půli hru vyrovnali a utkání čestně dohráli. Kladem je, že jsme nasadili tři dorostence, pro které to byla premiéra v dospělém fotbale, tři hráče ročníku 1997 a dva ročníku 1996.

TJ SKP Valdice  2 :  3  SK Miletín

Střelci:
Domácí :14.Kalenda, 58.Rejman
Hosté: 23.Hátle, 36.Vondrouš, 85.Ročín

Michal Franc - předseda oddílu (domácí):
Do utkání jsme vstoupili dobře, když jsme se již ve 14.minutě ujali vedení brankou Kalendy. Bohužel po nedůrazu ve vápně hosté brzy vyrovnali. Poté se hrál vyrovnaný fotbal a šance se střídaly na obou stranách. Po nedorozumění v obraně se hosté dostali do samostatného úniku, který proměnili ve vedoucí branku. V druhém poločase jsme byli lepším týmem a podařilo se nám brzy srovnat. Další šance jsme však nevyužili a tak se v závěru opět po nedůrazu ve vápně prosadili hosté a odvezli si 3 body.

Kraus vedoucí mužstva (hosté):
V utkání jsme byli silnější na míči. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale špatným řešením finální fáze jsme je nedotáhli do gólového efektu. Domácí byli bojovnější a hrozili hlavně z dobře zahraných standardních situací. Zápas jsme rozhodli v samotném závěru, tak je spokojenost se třemi body. Herní projev měl však k ideálu daleko.

FK Kratonohy B  6 :  1  FC Spartak Kobylice

Střelci:
Domácí: 16. Jilemnický, 22. Vlastní, 64. Kořínek, 78. Nun, 84. Kořínek, 88. Jiroutek
Hosté: 54. Vlastní

Martin Nun, trenér (domácí):

Utkání mělo 60 minut vyrovnaný průběh, viděli jsme kuriózní vlastní góly na obou stranách. Poté jsme se výrazně střelecky prosadili a zaslouženě tak vyhráli. Utkání s přehledem řídila trojce rozhodčích.

Libor Tobišek, trenér (hosté):
Zasloužené vítězství o nejméně třídu lepších domácích.

TJ Dvůr Králové n. L. B  4 :  0  TJ Sokol Malšovice

Střelci:
Domácí: 16. + 52. Otradovský,78. Samler,83. Petráček

Čeněk Celler,ved. mužstva (domácí):
Úspěšný vstup do sezony se novému trenérovi mužstva Stanislavu Ježkovi povedl. Bylo to zasloužené vítězství, když ještě mnoho šancí zůstalo nevyužito.

Stanislav Libřický, ved. mužstva (hosté):
Po problematickém pokutovém kopu jsme hráli vyrovnané utkání. Výsledek pro nás je ovšem velmi krutý.

RMSK Cidlina Nový Bydžov B  0 :  4  FK Dolní Kalná

Střelci:
Hosté: 10. Landyš 44. T. Jiřička 68. T. Jiřička 86. Ježek

Jaromír Průcha, vedoucí mužstva (domácí):
"Prakticky nemám co zhodnotit. Za celý zápas jsme neohrozili branku soupeře. Naše obrana taky nepůsobila kompaktním dojmem a tak se zrodilo zasloužené vítězství hostů. Pochvalu zaslouží hlavní rozhodčí. První utkání v kraji zvládl parádně. Ještě bych pochválil správce za parádní pažit."

Tomáš Navrátil st. (hosté):
"Vstup do nové sezony se nám vydařil, na parádním pažitu v Hlušicích jsme předvedli vemi dobrý výkon, po celé utkání byli lepším týmem a zaslouženě vysoko zvítězili. Byli jsme velmi silní v kombinaci a v rychlosti a přesnosti přechodové fáze. Další vypracované šance jsme bohužel neproměnili, to by byl výsledek jednou takový. Mladý domácí tým se sice snažil, ale ve středu hřiště ztrácel až příliš míčů a do zakončení se za celý zápas téměř nedostal. Utkání skvěle odřídil Jakub Franěk."