Závěrečné kolo poháru KFS, loučila se i přípravka

MFK Trutnov U19 - FK Dolní Kalná   2 : 1  ( 2 : 0 )

branka: 70. Míra Štilec
rozhodčí: Keizler
diváků: 30
sestava: Scharm - M.Tauchmn, J.Navrátil, L.Strnádek, J.Jiřička - M.Lukeš, D.Navrátil, M.Stránský, T.Hampl - V.Kodytek, V.Dressler. Průběžně střídali: M.Štilec, L.Klenský, J.Kalenský

Poslední kolo pokráru KFS bylo sehráno za úmorného vedra na perfektním pažitu v Trutnově - Horním Starém Městě. Nastoupil proti nám sice velmi mladý, ovšem běhavý a poměrně fotbalový tým. V prvním poločase šli po brejcích domácí do dvoubrankového vedení, naše tutovky zůstaly bohužel nevyužity. Ve druhé půli se nám podřilo krásnou překvapivou střelou Míry Štilce snížit, vyrovnat však již nikoliv. Vyrovnané utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácích mladíků, vzhledem k tomu, že dali o branku více, tak zaslouženým. Poděkování všem hráčům, zejmén pak otci a synu Kalenským, kteří jeli na poslední chvíli vypomoci a nakonec nebyli daleko od toho, aby v 90. minutě zjistili vyrovnání. Stínem utkání bylo zranění kolene Martina Talába, kterému přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat na zelený pažit.

Svůj zápas sehrála také nově založená přípravka, se svým stejně starým soupeřem z Hostinného na domácím hřišti sice výrazně prohrála, ale děti si zápas užily. Utkání se hrálo 3x20 minut na hřišti 45x25metrů, počet hráčů 4+1. Utkání přihlížela výborná divácká kulisa, pod kaštany se tísnilo více jak padesát diváků z řad ročičů a ostatních příznivců. Soupeř byl očividně zkušenější, pro naše děti to byl první venkovní zápas v životě !

branky: Tomáš Nosek 2

sestava: Jaromír Zaplatilek, Daniel Nosek, Kamila Kohoutová, Vojta Vlach, Alan Ryšálek, Tomáš Nosek, Matěj Nosek, Tomáš Halama, Tomáš Bílek, Kateřina Vlachová, Vašek Marks, Ondra Novotný

Trenéři: Radka Stránská, Martin Stránský

Diskusní téma: Závěrečné kolo poháru KFS v Trutnově