Mladí fotbalisté přípravky "A" zakončili jarní část sezóny dvěma cennými výhrami v Třemešné. V utkáních proti domácímu týmu i Lánovu předvedli bojovné výkony, kvalitní kombinace a velkou dávku odhodlání, která jim přinesla zasloužené úspěchy.
Poslední zápasy jarní části sezóny odehrála mladší přípravka v Třemešné, kde se postupně utkala s domácím týmem a Lánovem. Obě střetnutí nabídla atraktivní podívanou plnou nasazení, rychlých akcí a velkého odhodlání.
V prvním utkání nastoupila přípravka proti domácí Třemešné a po velmi kvalitním výkonu zvítězila 8:4. Zápas se odehrával ve vysokém tempu a oba týmy předváděly pohledné kombinační akce. Hráči navíc dokázali do utkání přenést řadu prvků, které pravidelně pilují během tréninkového procesu.
Druhý zápas proti Lánovu byl ještě vyrovnanější. Od úvodních minut se bojovalo o každý míč a nechyběly ani tvrdé souboje. Mladí fotbalisté si sáhli na dno svých sil, ale díky bojovnosti a týmovému výkonu dokázali dovést utkání do vítězného konce. Těsná výhra 10:9 byla zaslouženou odměnou za jejich nasazení.
Trenér Miloš Šulc po skončení turnaje ocenil především herní progres svého týmu: „Hra měla z obou stran vysoké tempo a byly k vidění krásné rychlé kombinace. Mám radost, že se hráčům daří přenášet do zápasů věci, které trénujeme. Je vidět, že naše práce má smysl. V utkání proti Lánovu si děti opravdu sáhly na dno svých sil a nechaly na hřišti úplně všechno. Za celý tým zaslouží velké poděkování za přístup během celé sezóny. Některé herní činnosti už mají velmi vysokou úroveň a pokud budou pokračovat ve stejné práci, mají před sebou skvělou budoucnost.“
Dvě vítězství tak představovala ideální tečku za povedenou jarní částí sezóny a zároveň povzbuzení do dalšího fotbalového rozvoje mladých hráčů.
Na závěr sezóny patří velké poděkování všem, kteří se podíleli na jejím úspěšném průběhu. Děkujeme rodičům za jejich podporu, trpělivost a čas, který svým dětem i týmu věnují. Velmi si vážíme také našich sponzorů, jejichž pomoc je pro fungování mládežnického fotbalu nesmírně důležitá.
Poděkování patří rovněž všem trenérům a členům realizačního týmu za jejich práci, nasazení a energii, kterou během celé sezóny věnovali rozvoji mladých hráčů.
Společně jsme prožili povedenou sezónu plnou sportovních zážitků, radosti z fotbalu i viditelného herního pokroku. Děkujeme všem za podporu a spolupráci.
Jen tak dál!
| 1. | SK Spartak Hajnice | 26 | 81:31 | 61 |
| 2. | SK Lázně Bělohrad "B" | 26 | 71:64 | 47 |
| 3. | FC Olympia Hradec Králové | 26 | 73:46 | 44 |
| 4. | SK Sparta Úpice | 26 | 70:45 | 44 |
| 5. | 1. FK Nová Paka | 26 | 48:50 | 44 |
| 6. | TJ Spartak Kosičky | 26 | 65:75 | 42 |
| 7. | FK Dolní Kalná "A" | 26 | 61:69 | 35 |
| 8. | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší | 26 | 61:67 | 34 |
| 9. | FK Chlumec nad Cidlinou "C" | 26 | 49:59 | 34 |
| 10. | SK Sobotka | 26 | 46:50 | 33 |
| 11. | TJ Sokol Nepolisy | 26 | 45:56 | 30 |
| 12. | FC Vrchlabí "B" | 26 | 55:72 | 29 |
| 13. | TJ Sokol Železnice "B" | 26 | 45:56 | 27 |
| 14. | TJ Sokol Dohalice | 26 | 51:81 | 23 |