poděkování

Jan Lukeš 24.03.2019
Děkujeme přispěvateli "Mafuko", který zjevně bude fanouškem Starých Buků. (o jeho zbytečné anonymitě, korespondujcí s inteligenčním kvocientem šanonu na faktury asi není třeba hovořit). Musím se přiznat, že jsem však čekal nějaké fňukání a reakce na výše uvedený článek od některých starobuckých srdcařů, leč nestalo se. Jediným fňukařem, který se tak na webu prezentuje, je Pavel Korec, který si na webu khfotbal.cz při komentáři k zápasu zjevně vyplakal oči... Na zápase jsem nebyl, ale divil bych se, kdyby se po takovémto výsledku neobjevil jediný "starobucký pláč". Zbývá jen dodat, že ať už to bylo jak chtělo, tak Staré Buky si z Kalné odvezly bůra! A to je to jediné, co se za pár let dočteme v análech...

Přidat nový příspěvek